Haber

Avrupa şampiyonasındaki başarı Gölcük’ün gururu oldu

Gölcük İşitme Engelliler Bayan ve Erkek Voleybol Gruplarından 10 sporcunun yer aldığı Erkek ve Bayan Voleybol Milli Takımları, Karabük’te düzenlenen Avrupa Şampiyonası’nda bir şampiyonluk, bir ikincilik elde etti.

Gölcük İşitme Engelliler Kadın ve Erkek Voleybol Takımları, milli kadrolarını güçlendirmeye ve ilçenin gururu olmaya devam ediyor. Gölcük İşitme Engelliler Voleybol takımlarından 8 sporcunun yer aldığı İşitme Engelli Erkek Voleybol Milli Takımı ve 6 sporcunun yer aldığı Kadın Voleybol Milli Takımı’nın kazandığı Avrupa Şampiyonası Avrupa ikincisi olarak büyük bir başarıya imza attı.

GÖLCÜK’ÜN GURURU OLDULAR YİNE

Milli takım ve Gölcüklü sporcuların başarılarından bahseden Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, “Sporcularımız yıl boyunca gösterdikleri başarılarla ilçemizin gururu oldular. Her zaman yanında olduğumuz sporcularımız Avrupa Şampiyonası’nda milli takım formasıyla şampiyonluk yaşayarak bizleri bir kez daha gururlandırdı. Avrupa Şampiyonu ve 2.’si olan İşitme Engelliler Erkek ve Bayan Voleybol Milli Takımlarımızı gönülden kutluyorum.”

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu