Haber

Havza Belediyesi Kırsal Mahallelerde Asfalt Çalışmalarına Devam Ediyor

Samsun Havza Belediyesi tarafından kırsal mahallelerde sathi kaplama asfalt çalışmaları devam ediyor.

Havza Belediyesi ekipleri, 2023 yılı çalışma programı kapsamında Dereköy, Kale, Kamlık, Demiryurt ve Güvercinlik Mahalleleri ile Kamlık Beyköy Mahalleleri bağlantı yolunda sathi kaplama asfaltlama çalışmalarını tamamlayarak, Yeşilalan Mahallesi ve Güvercinlik Mahalleleri bağlantı yollarında çalışmalarını sürdürüyor. kampüsleri. Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Yeşilalan Mahallesi ve yerleşkelerinde devam eden temas yolu sathi kaplama ve asfaltlama çalışmalarını yerinde inceleyerek, ilgililerden çalışmalar hakkında bilgi aldı.

“Amacımız kırsal mahallelerimizde yaşam standartlarını yükseltmek”

Çalışmalar hakkında bilgi veren Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, “2023 yılı çalışma programı kapsamında çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Dereköy, Kale, Kamlık, Demiryurt ve Güvercinlik Mahallelerinde sathi kaplama asfaltlama çalışmalarını ve Kamlık Beyköy Mahalleleri bağlantı yolunu tamamladık. İş programımız kapsamında Yeşilalan Mahallesi ve çevresinde sathi kaplama asfaltlama çalışmalarını tamamladık. “Çalışmalarımız devam ediyor. Amacımız yağışlı sezon başlamadan çalışma programımızı tamamlamak. Bütün çabamız ve mücadelemiz Türkiye Yüzyılı vizyonumuz çerçevesinde kırsal mahallelerimizin yaşam standartlarını yükseltmektir” dedi.

Yeşilalan Mahalle Muhtarı Şerif Altınışık, “Mahallemize bağlı kampüslerin bağlantı yollarında yapılan çalışmalarla daha kullanışlı ve güvenli hale geldi. Belediye Başkanımıza ve ekibine emeklerinden ve çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum.”

Yol çalışmaları tamamlanan Demiryurt İlçesi sakinlerinden Ramazan Erdoğan, “Yağmur öncesi mahallemizin içi tertemizdi. İnşallah kışın da rahat ederiz.” -SAMSUN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu