Yaşam

Kadro ‘Artık Yok’ Dedirtecek: Acun Ilıcalı Survivor 2023’ün Yeni İsimlerini Açıkladı

Şimdiden nefesleri kesen Survivor 2023 için heyecan dorukta. MasterChef Türkiye finalinin ardından TV8 ekranlarında yayınlanacak olan Survivor’da yeni dönem merakla bekleniyor. Acun Ilıcalı, Survivor 2023 kadrosuna dahil olan yeni fenomeni sosyal medya hesabından duyurdu.

Ayrıntılara bakalım…

Türk televizyonlarının en yakından takip edilen yarışmalarından biri olan Survivor’ın başlamasına kısa bir süre kaldı. Reytingleri alt üst eden yapım için şimdiden nefesler tutuldu.

MasterChef finalinin ardından TV8 ekranlarında yayınlanmaya başlayacak olan yarışma, bu dönem yeni konseptlerle seyirciyle buluşacak.

“Akıl Oyunları” formatında yayın hayatına devam etmeye hazırlanan Survivor’da sadece fiziksel gücün etkili olduğu maçları izlemeyeceğiz.

Programın yapımcılığını üstlenen Acun Ilıcalı, Survivor 2023 takımında yer alacak yarışmacıların isimlerini sosyal medya hesabından tek tek duyurmaya başladı.

Yeni formatında bizleri neler beklediğini merakla beklediğimiz yarışın ilk ismi Berdan Mardini oldu.

Survivor 2023 kadrosunda ünlü oyuncu Ümit Erdim’in ikinci isim olduğu haberi de gündem oldu.

Ekranların en sevilen komedi programlarından biri olan ilk kuşakla tanıdığımız Murat Eken, yarışmanın üçüncü ismi oldu.

Ilıcalı, Eken’den sonra adada izleyeceğimiz bir diğer yarışmacının da popüler müziğiyle anılan Yusuf Güney olduğunu açıkladı.

Kadın yarışmacılar kim olacak diye merak ettiğimizde ünlü yapımcı; Hamdi Alkan’ın kızı Zeynep Alkan, Seçkin Piriler ve Cansu Tuman’ın ekibe dahil olduğunu açıkladı.

Acun Ilıcalı, Survivor 2023 kadrosuna katılan fenomenlerin Alper Rende, Elanur, Chaby, Halil İbrahim Göker, Buse Plan ve Kürşat Juan olduğunu sosyal medya hesabından duyurdu.

Merakla takip ettiğimiz Survivor 2023 kadrosuna katılacak diğer isimleri de çok merak ediyoruz.

Yorumlara git…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu