Teknoloji

Steam Değeri 259 TL olan Oyun Amazon Prime Gaming ile Ücretsiz: Bu Oyun Kaçırılmaz

Amazon’un vaat ettiklerine göre oldukça uygun fiyatlı bir aylık abonelik sistemi olan Amazon Prime, Steam değeri 259 TL olan Prey’i bu ay abonelerine ücretsiz sunuyor.

Amazon Prime birçok avantajı beraberinde getirse de Prime Gaming, biz oyuncuların kalplerini çaldığımız anlaşmalar yapıyor.

Kullanıcılarına her ay 39 TL’ye birçok avantaj sunan Amazon Prime, oyuncular Prime Gaming’in sunduğu avantajlardan yararlanıyor. Her ay abonelik ücretinin çok üzerinde ücretsiz oyunlar aldığımız hizmet, farklı yapımlarda kozmetik ve takviyeler de sunuyor.

Steam fiyatı 259 TL olan Prey bu ayın ücretsiz oyunlarından biri.

Dishonored serisi ve Deathloop gibi oyunlarla tanıdığımız Arkane Studios tarafından geliştirilen Prey, Bethesda tarafından yayınlandı. 2032 yılına adım attığımız Prey’de, ay yörüngesinde dönen Talos gemisinde yapılan bir deney kapsamında gözlerimizi açıyoruz. İşlerin olabildiğince uzağa gitmeye başladığı oyunda tek yardımcımız silahlarımız ve zekamız. Oyun çıktığı dönemde hem atmosferi hem de oynanışıyla büyük beğeni toplamıştı.

Ayrıca, aylık ücretsiz ödüller sadece Prey ile sınırlı değil.

Amazon Prime Gaming Prey dışında 3 mükemmel oyunu daha kullanıcılarına sunuyor. Baldur’s Gate 2: Enhanced Edition 27 Haziran’da, Shovel Knight: Showdown 6 Temmuz’da ve Star Wars: The Force Unleashed 10 Temmuz’da eklendi.

Peki bu oyunlara nasıl ulaşabiliriz?

Öncelikle bu oyunlara sahip olmak için Amazon Prime abonesi olmanız gerektiğini hatırlatalım. Abone olduysanız,

  • Amazon Prime Gaming’in sayfasına gidin.

  • Ana sayfadaki ücretsiz oyunu bulun ve tıklayın.

  • Oyunun sayfasında duruma göre size bir GOG kodu verilebilir. GOG’da bu kodu etkinleştirin. Oyununuza bu platform üzerinden erişebilirsiniz.

  • Eğer bir kod almadıysanız, oyununuz doğrudan Amazon hesabınıza eklenmiştir.

haberkavaklidere.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu