Haber

Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç projeleri hakkında bilgi verdi

Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç basın mensuplarıyla buluştu.

Terme Belediyesi Park Yaşam Alanı ve Sosyal Tesisler’de hizmete açılan Payidar Restoran’da düzenlenen toplantıda Kılıç, göreve geldiği günden bu yana yürütülen projeleri anlattı.

İlçeyi bir üst seviyeye taşımak ve insanları memnun etmek konusunda sözler verdiğini belirten Kılıç, “Uzun vadeli planlarımız var. Son dört yılda Terme’ye kazandırdığımız devam eden projelerimizi sizlerle paylaşmaktan gurur ve heyecan duyuyorum. yarım yıl ve yeni başlatılan projelerimiz.” söz konusu.

Terme’nin karşılaştığı pek çok zorluğun üstesinden gelmek ve ilçeyi geleceğe taşımak için son yıllarda bir dizi önemli projeyi hayata geçirdiklerini anlatan Kılıç, şöyle konuştu:

“Ekonomiden sosyal projelere, altyapıdan kültürel faaliyetlere kadar geniş bir yelpazede çalışmalar yürüttük. Bu projeler Terme’yi mutlu etti, geleceğini şekillendirdi ve ilçemizi her açıdan daha yaşanabilir bir yer haline getirdi. Sosyal ve kültürel faaliyetleri dönüştürmeyi hedefledik. İlçenin fiziki yapısının yanı sıra kültürel yapısı da, “Sosyal projelerimizle Termili hemşehrilerimizin hayatlarına dokunduk, onlara daha keyifli ve huzurlu bir yaşam sunmak için çalıştık.”

Toplantı Kılıç’ın basın mensuplarının sorularını yanıtlamasının ardından sona erdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu