Haber

Başkan Altay, İSO İkinci 500’e Giren Konyalı Firmaları Tebrik Etti

BAŞKAN ALTAY, İSO İLK 500’E GİREN KONYA’LI FİRMALARI KUTLADI

 

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Türkiye’nin İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu listesine giren Konyalı firmaları ve çalışanları tebrik ederek, “Kenti yönetenler olarak bu başarıların devamı için her türlü desteği vermeye devam edeceğiz. sürdürülebilir.”


Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, İstanbul Sanayi Odası’nın (İSO) İkinci 500 listesine giren Konyalı firmaları tebrik etti.

Konya’nın ekonomik büyümesine destek veren firmaların elde ettiği bu başarının kent için büyük önem taşıdığını belirten Başkan Altay, şöyle konuştu:

“Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu arasında yer alan Konyalı 7 firmamızın ardından İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu listesinde yer alan 18 firmamız, Konya’nın üretkenliğinin ve girişimci ruhunun en güzel göstergesidir. Konya, sanayi ve ticaretteki başarısıyla ülkemizin ekonomik büyümesine değerli katkı sağlamaya devam ediyor. Her geçen gün büyümeye devam eden şehrimizin gelecekte de bu tür başarılarla anılmaya devam edeceğine olan inancım tamdır. Kent yöneticileri olarak bu başarıların sürdürülebilir olması için her türlü desteği vermeye devam edeceğiz. İSO İkinci 500 listesine giren tüm Konyalı firmalarımızı ve çalışanlarımızı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

murgulhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu