Haber

Sigortam.net’ten Heyecan Verici Çekiliş Fırsatı

Türkiye’nin ilk ve lider dijital sigorta platformu Sigortam.net, Süper Lig heyecanını paylaşıyor! 13 Eylül – 17 Ekim tarihleri ​​arasında Sigortam.net sitesini ziyaret ederek çekiliş formunu dolduran herkes, 1000 adet 1 Aylık TOD Süper Lig Paketinden birini kazanma şansını yakalıyor.  

 

Süper Lig heyecanı devam ederken Sigortam.net spor tutkunlarına çok özel bir çekiliş fırsatı sunuyor. 1000 adet 1 Aylık TOD Süper Lig Paketi, 13 Eylül – 17 Ekim tarihleri ​​arasında şanslı Sigortam.net müşterilerine sunulacak.

Sigortam.net internet sitesinde yer alan çekiliş katılım formunu ad, soyad, telefon ve adres bilgileriyle ücretsiz olarak dolduran herkes kampanyaya katılacak ve bu özel ikramdan 1 çekiliş hakkı kazanacak. Formu doldurduktan sonra web sitesi veya davet merkezi aracılığıyla kasko teklifi veya poliçesi alan katılımcılara kampanya süresince ek 1 çekiliş hakkı daha verilecektir. Alınan teklifin poliçeye dönüşmesi durumunda Sigortam.net, katılımcılara poliçe tutarının her 100 TL’si için ekstra çekiliş hakkı verecektir.

1 Aylık TOD Süper Lig Paketini kazanmak isteyenler, Insurance.net internet sitesini ziyaret edebilir veya 444 24 00 numaralı telefondan sigorta başvurularıyla iletişime geçebilirler.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

habergaziemir.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu