İş

SOCAR Türkiye Rafineri ve Petrokimya İş Birimi Başkanı ve Petkim Genel Müdürü olarak atanması

SOCAR Türkiye Strateji Lideri Kanan Mirzayev, SOCAR Türkiye Rafineri ve Petrokimya İş Birimi Başkan Vekili ve Petkim Genel Müdürü olarak atandı.

SOCAR Türkiye Strateji Başkanı Kanan Mirzayev, SOCAR Türkiye Rafineri ve Petrokimya İş Birimi Başkanlığı ve Petkim Genel Müdürlüğü görevlerini vekaleten üstlendi.

Rafineri ve Petrokimya İş Birimi Başkanlığı ve Petkim Genel Müdürlüğü görevlerini başarıyla yürüten Anar Mammadov, 28 Temmuz’da Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev tarafından SOCAR Lider Yardımcısı olarak atandı.

13 Eylül itibarıyla SOCAR Türkiye Rafineri ve Petrokimya İş Birimi Başkanı ve Petkim Genel Müdürü olarak atanan Kanan Mirzayev, Azerbaycan Devlet Başkanı olarak atandı. Ekonomi Üniversitede Finans eğitimi aldıktan sonra İngiltere’de Aston Üniversitesi’nde Endüstriyel İşletme Yönetimi alanında yüksek lisansını tamamladı. Ayrıca İngiltere’de eğitimine devam ederek Chartered Management Institute (CMI) tarafından verilen Executive Management diplomasını almış ve 2019 yılında Harvard Business School’da liderlik geliştirme programından mezun olması da dahil olmak üzere uluslararası eğitim ve deneyimleriyle kariyerine değerli katkılarda bulunmuştur. -2020. Kariyerine 2004 yılında SOCAR’ın küme şirketlerinde ve çeşitli uluslararası projelerinde başlayan Mirzayev, iş, iş sağlığı ve güvenliği, kalite ve iş mükemmelliği gibi farklı alanlarda çeşitli roller üstlendi. Daha sonra SOCAR Enerji Yunanistan’da Kıdemli İş Analisti ve CEO Vekili, Petkim’de Strateji ve İş Geliştirmeden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı, Rafineri ve Petrokimya İş Birimi’nde İş Mükemmelliği Lider Yardımcısı olarak görev yaptı. Mirzayev, Ekim 2020’den bu yana SOCAR Türkiye Strateji Lideri olarak görev yapıyor. – İSTANBUL

haber-gevas.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu